• „Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”

  Don McCullin


 • „Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.” 

  Henri Cartier-Bresson
 • „Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie.”

  Ansel Adams • „Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć”? 

  Ernst Haas • „Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.” 

  Robert Bresson • „Jeśli nasze zdjęcie wywiera wrażenie, to jest ono właśnie dobre, choćby było niespodziewane w swej oryginalności.”

  Andreas Feininger • „Odkryłem, że choć aparat fotograficzny nie może wyrazić duszy, to może to zrobić fotografujący.”

  Ansel Adams

Oferta

W 2015 roku naszej ofercie pojawiła się nowa usługa. Jest nią fotografia na ceramice. Posiadamy bogaty wybór kształtów i rozmiarów porcelany. Wykonujemy czarno białe i kolorowe fotografie oraz motywy zdobnicze. Korzystamy z nowoczesnej technologii oraz z porcelany najwyższej jakości. Cały proces technologiczny jest realizowany w naszym zakładzie, co gwarantuje szybką realizację zamówień.

Gwarantujęmy Państwu wysoką jakość wykonania produktów, potwierdzoną odporność na warunki atmosferyczne. Proponujemy indywidualne podejście do klienta oraz unikalne rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy przez nasz formularz kontaktowy.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.